GELECEĞİNİZİ BUGÜNDEN ŞEKİLLENDİRİYORUZ...

           Akbulut İnşaat, kurulduğu günden bu yana “Geleceği İnşa Etmek” ilkesine bağlı kalarak çeşitli faaliyet alanlarındaki başarılı ve öncü çalışmaları ile topluma değer katmıştır. Akbulut İnşaat olarak 2005 yılında bu anlayışla kurulduk ve gayrimenkul sektöründe örnek olacak projeler geliştirmeye kararlıyız.

          Şirketi kurarken geleneksel inşaat şirketlerinden farklı olarak kendimize yeni hedefler koyuyoruz. Konut, ofis ve ticaret merkezleri gibi değerli araziler üzerinde gayrimenkul projeleri geliştirerek ve bu projelere yatırım yaparak işletmesinde de rol oynamak.

          Akbulut İnşaat olarak hedefimiz: Uzun yıllar geçse bile dünya çapında konuşulacak projeleri hayata geçirmek. Bu nedenle şehrin tarihine ve doğal özelliklerine dokunmadan, herkes tarafından takdir edilecek projeler yaratmak için çok çalışmaya devam edeceğiz.

          Türk gayrimenkul sektörünün anlayışına rehberlik etmek için çalışmalarımıza devam ederken, daha önce yapılmamışı hayata geçirmeyi ve insanları yeni yaşam tarzlarıyla tanıştırmayı bir ilke olarak görüyoruz.

VİZYONUMUZ

Üstlendiğimiz görevlerde farklılıklar yaratarak kalıcı eserler yaratmak. İnşaat sektöründe verimlilik kalite çalışan güvenliği konularında standartları belirleyen Türkiye’nin en güvenilir şirketleri arasında yer almak.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin beklentilerini yüksek kalite anlayışı ile karşılamak ve değer yaratmayı esas almaktır. Mühendislik ve yönetim bilimlerinde ki en son teknolojiyi kullanarak gelişen inşaat standartlarına ayak uydurmak. İnsana, doğaya ve çevreye saygılı olmak. Gelecek kuşaklara karşı sosyal sorumluluğu yerine getirmek. Karşılıklı güven ve saygının olduğu derece istihdam sağlamak.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşterilerimize satış sonrası en iyi hizmeti sunmak. Teknolojiyi yakından takip ederek tüm ürün ve üretimimizde kullanmak. Yapı teslimini söz verilen sürede teslim etmek. Mimari ile ilgili standartlara, şartnameye, inşaat teknikleri, sanatına ve deprem yönetmeliğine uymak.