2005'ten - 2020'ye

Nurettin Akbulut’un 1977 yılında genç bir iş adamı olarak inşaat dünyasına tek başına attığı adım, aynı zamanda bugünkü AKBULUT İNŞAAT’ın başlangıcı idi. Akbulut İnşaat, Nurettin Akbulut liderliğinde bütün takım arkadaşlarıyla ilk günkü heyecan ve hırsla, birlikteliğin ve aklı kullanmanın avantajı ile yoluna devam ediyor.

2016-2019

Yeni Bir Portre, Yeni Bir Efsane

Akbulut İnşaat’ın yüksek kalite standartları, yenilikçi mimari çizgileriyle adından büyük övgüyle söz ettiren ve satışları hızla tamamlanan Portre serisi hayata geçirildi.

2013-2015

Essen Park ve Pera Park

Devam eden Essen Park projemize ilave olarak en büyük projemize başladık Kartal Esentepe mahallesinde hayata geçirdiğimiz Pera Park projemizle birlikte toplamda 442 bağımsız bölüm inşa ettik.

2012 –

Apron Residence Kurtköy

Kurtköy’de başlayan toplu konut maratonunda ilklerden olmanın gururu yaşandı.

2005-2011

Orta Mahalle Bölgesi

Akbulut İnşaat ismi güçlenerek Orta Mahalle’nin en bilinir markası haline geldi. Apartman projelerinin hacimleri yüzlerce daireye ulaştı. Orta Mahalle'nin hemen hemen her sokağında Akbulut İnşaat markası taşıyan apartmanlar yükseldi.

2005 –

Pendik'te Başladı

Pendik’te apartman inşaatı ile başlayan sektör deneyimi, ürün ve hizmetteki kaliteye bağlı olarak Nurettin Akbulut'un ismini bilinir hale getirdi. Tek apartman inşaatı site inşaatlarına dönüştü.